Forum GameBoy

Forum miłośników konsol GameBoy


#1 2011-01-20 12:23:40

Oski123

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 1
Punktów :   

Pomocy

Lepiej kupic gameboy advance czy gameboy sp

Offline

 

#2 2011-01-20 23:23:13

Przemek_07

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pomocy

SP to też Advance tylko nowszy, z klapką i podświetlanym ekranem przez co można grać w ciemności. Tylko nie wiem jak ma się sprawa z akumulatorem. Kupując używkę z allegro trzeba uważać bo akumulator może być już wysłużony i może nie wytrzymywać długiego grania. I tutaj przewagę ma Advance starszy ponieważ jest na dwa paluszki AA. Zużyte wymieniasz lub ładujesz i po kłopocie. Natomiast w SP już jest gorzej. Jak widzisz oba mają swoje wady i zalety. Jeżeli miałbym coś doradzać to bierz SP ale uważnie oglądaj aukcje. Wybierz w jak najlepszym stanie. Nie sugeruj się tylko opisem sprzedającego - patrz na zdjęcia. Jeśli ich na aukcji nie ma lub są niewyraźne, niekompletne to nie kupuj. Patrz na obudowę, wszelakie ryski, obtarcia świadczą o używalności. Im takich śladów więcej tym bardziej Game Boy był eksploatowany. Ważne jest też to czy sprzedający ma do konsolki nadal zachowane pudełko i papiery. Nie zawsze ale przeważnie świadczy to o tym że dbał o sprzęt i sam ma go od nowości a nie na przykład odkupił już od kogoś a tamten od jeszcze kogoś innego itd. Kupiłem już cztery Game Boye na allegro (dwa Classici i dwa COLORY) - za pierwszym razem dałem się orżnąć, później już zwracałem uwagę na wszystkie detale i dobrze na tym wyszedłem. Pozdrawiam i życzę udanego zakupu


http://img412.imageshack.us/img412/7300/4436.gif
Ale posiadam także Classica i pocketa;)
Moje gry: Mario&Yoshi, Pokemon Blue Version, Motocross Maniacs, Mortal Kombat 2, Donkey Kong Land 2, Tetris, MAX,Burai Fighter, Donkey Kong Country, Home Alone 2

Offline

 



Wymiana linków - Darmowy system wymiany linków

GB Forum

Dobre strony i blogi

Toplista Bestnet











Strona by adam998z

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kurs 3ds max https://www.porzece.pl/ www domy ekologiczne Reklama na pojazdach Kraków