Forum GameBoy

Forum miłośników konsol GameBoy


#1 2014-11-15 18:18:55

graxty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-09
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Za 2 tygodnie urodziny - wybór gry.

Witam. Potrzebuję waszej rady. Za dwa tygodnie mój siostrzeniec ma urodziny. Zastanawiam się co kupić mu w prezencie. Wiem, że dzieci lubią gry komputerowe, a ich wybór teraz jest imponujący. Chciałbym kupić mu coś co go ucieszy. Uwielbia pracę na gospodarstwie, ciągle udziela się w pracy na roli u dziadka, stara się dbać o zwierzęta. W domu ma kota, psa, szczura, a teraz chce jeszcze rybki. Myślałem, żeby dać mu jakąś grę dotyczacą zwierząt. Kiedyś widziałem reklamę gry, gdzie hoduje się zwierzęta kliknij, siać rośliny tutaj itd. Możecie mi podsunąć propozycję takich gier. Ja nie znam gier, ale bardzo bym chciał by ucieszył się z prezentu. Chcę mu sprawić przyjemność. On spędza dużo czasu ze zwierzętami, dba o nie. Uwielbia to po prostu. Myśle, że to będzie dobry prezent dla niego. Możecie mi pomóc zastanowić się nad tym. Chciałbym, żeby gra mu się spodobała. Nie chcę mu kupować czegoś innego, bo on to lubi. Wiem że są jakieś symulatory farmy, zoo czy inne tego typu gry. Chciałbym uzyskać rzetelną poradę na ten temat? Podpowiecie mi coś.

Ostatnio edytowany przez graxty (2015-08-20 09:06:13)


Nie wiesz jakie wybrać imię dla psa, a może masz kota rasy devon rex?

Offline

 

#2 2014-11-16 20:07:42

 poomex

Administrator

8102686
Call me!
Skąd: Podkowa Leśna
Zarejestrowany: 2009-10-20
Posty: 93
Punktów :   
WWW

Re: Za 2 tygodnie urodziny - wybór gry.

Cześć,
Niestety, trafiłeś na niewłaściwe forum. To jest forum o retrogamingu, czyli starych grach na stare konsole. O ile Twój siostrzeniec nie interesuje się grami sprzed kilkunastu lat, raczej nie jesteśmy odpowiednimi osobami do udzielenia Ci odpowiedzi


I am Error.

Offline

 



Wymiana linków - Darmowy system wymiany linków

GB Forum

Dobre strony i blogi

Toplista Bestnet











Strona by adam998z

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa www domy ekologiczne Reklama na pojazdach Kraków